Alla de bästa tiderna och siffrorna för vecka 2 i CrossFit Regionals

2996
Christopher Anthony
Alla de bästa tiderna och siffrorna för vecka 2 i CrossFit Regionals

Precis som förra veckan ger vi dig en one-stop shop för tider och siffror för andra helgen i CrossFit Regionals. Ctrl + F för att söka efter det du letar efter och leta efter en sammanställning av de bästa tiderna och poängen oavsett region i slutet av helgen!

Team Event 1:

Atlantic Regional

15:49:78 Team Soul

15:56:93 Hustle Hard CrossFit

16:13:33 12 Labour Lions

16:41:98 CrossFit Explode

16:49:48 Team Forging the Warrior

West Regional

17:06:25 Boise CrossFit Rainbow

17:10:28 CrossFit Marysville

17:40:99 Spokane Valley

18:00:17 CrossFit Reflexion

18:02:02 Lane 5 friidrott

Team Event 2:

Atlantic Regional

9525 pund Team Soul (bunden till aktuella evenemangsrekord)

9260 lb CrossFit Laminin

8995 lb CrossFit Bound

8995 kg Team KTB

8770 lb CrossFit Explode

West Regional

8240 lb Arbeta hårt Live Fit

8055 lb Verdant CrossFit

8035 lb Boise CrossFit Rainbow

7995 lb CrossFit Marysville

7320 pund CF Duratus

Team Event 3:

Atlantic Regional

6335 lb CrossFit Bound

6335 lb CrossFit West Springfield

6160 lb HustleHard CrossFit

5860 pund Team Soul

5490 lb Team Forging The Warrior

West Regional

567 kg Boise CrossFit Rainbow

5675 lb nordvästra styrka och prestanda

5520 lb CrossFit Marysville

4735 lb Lane 5 friidrott

4715 lb CrossFit Fort Vancouver

Team Event 4:

Atlantic Regional

13:33:39 12 Labors Lions (aktuellt rekord)

13:55:39 Team Soul

14:17:97 HustleHard CrossFit

14:21:97 CrossFit Explode

14:32:54 CrossFit-truppen

West Regional

15:01:08 CrossFit Marysville

15:14:58 CrossFit Fort Vancouver

15:14:83 Boise CrossFit Rainbow

15:20:66 Obesegrad CrossFit

15:52:63 CrossFit AI

Team Event 5:

Atlantic Regional

Cap + 30 Team Soul

Cap + 34 CrossFit Bound

Cap + 38 CrossFit Squad

Keps + 38 HustleHard CrossFit

Cap + 43 Team KTB

West Regional

Cap + 33 CF Duratus

Keps + 40 Boise CrossFit Rainbow

Keps + 41 Northwest Iron

Cap + 42 Verdant CrossFit

Cap + 43 CrossFit Fort Vancouver

Team Event 6

Atlantic Regional

14:52:79 12 Labour Lions

15:18:12 CrossFit-truppen

15:44:64 CrossFit Laminin

15:52:87 CrossFit North Charleston

16:03:92 Hustle Hard CrossFit

West Regional

14:29:31 CF Duratus

14:44:55 Boise CrossFit Rainbow

15:44:97 CrossFit Marysville

15:59:09 CrossFit Reflexion

16:09:80 Bana 5 friidrott

Team Event 7

Atlantic Regional

6:45:97 CrossFit Bound

6:50:48 12 Labour Lions

7:00:09 CrossFit Squad

7:18:26 Team Soul

7:26:71 HustleHard CrossFit

West Regional

6:52:17 CrossFit Fort Vancouver

7:00:83 Boise CrossFit Rainbow

7:39:43 Bana 5 friidrott

8:12:22 CrossFit Marysville

8:14:70 CF Duratus

Team Event 8

Atlantic Regional

12:30:31 TEAM CrossFit Love

12:58:07 Peak 360 CrossFit

13:01:14 CrossFit Explode

13:09:67 Team KTB

13:11:14 Team Forging The Warrior

West Regional

12:27:45 Boise CrossFit Rainbow (aktuellt rekord)

13:03:47 Lane 5 friidrott

13:15:99 Spokane Valley

13:42:85 CrossFit Marysville

13:58:20 Verdant CrossFit

Team Event 9

Atlantic Regional

22:14:88 12 Labour Lions

23:12:60 HustleHard CrossFit

23:48:08 Team Soul

Cap CrossFit Laminin

Cap + 1 CrossFit Squad

West Regional

23:43:75 Spokane Valley

24:37:89 CrossFit Fort Vancouver

24:52:57 CrossFit Marysville

24:56:66 Boise CrossFit Rainbow

Cap CrossFit X-Factor

Kvinnlig händelse 1

Atlantic Regional

6:49:13 Emily Bridgers

7:44:49 Cassidy Lance

7:50:27 Sarabeth Phillips

8:23:79 Alea Helmick

8:40:02 Darian Sperry

West Regional

7:11:34 Janine Shillington

7:45:39 Samantha Tolbert

8:08:37 Christina Verhagen

9:22:44 Ashley Ferda

9:36:82 Brittany Brown

Kvinnlig händelse 2

Atlantic Regional

Cap + 11 Emily Bridgers

Cap + 41 Christy Adkins

Keps + 45 Sarabeth Phillips

Cap + 46 Breona Evans

Cap + 66 Talayna Fortunato

West Regional

Cap + 27 Carleen Mathews

Keps + 36 Tia Wright

Cap + 41 Joey Kimdon

Cap + 43 Courtney Walker

Keps + 43 Jenna Gracey

Kvinnlig händelse 3

Atlantic Regional

5:26:22 Kaleena Ladaeirous

5:41:80 Meg Reardon

5:43:13 Talayna Fortunato

5:43:52 Alea Helmick

5:47:18 Breona Evans

West Regional

5:08:60 Emily Abbot

5:25:63 Regan Huckaby

5:28:68 Margaux Alvarez

5:33:77 Whitney Darchuk

5:36:22 Carly Fuhrer

Kvinnlig händelse 4

Atlantic Regional

13:42:23 Alanna Fisk (aktuellt rekord)

14:12:72 Caroline Dardini

14:22:50 Lauren veckor

14:38:95 Sarabeth Phillips

14:40:48 Kolson Lamb Casey

West Regional

14:01:49 Joey Kimdon

14:12:67 Carleen Mathews

14:41:67 Christina Verhagen

14:45:51 Tia Wright

14:52:20 Hoppas Cicero

Kvinnlig händelse 5

Atlantic Regional

13:38:77 Anna Tunnicliffe

13:40:16 Meg Reardon

14:18:61 Christy Adkins

14:22:75 Alison Stall

14:25:19 Paige Semenza

West Regional

13:00:73 Margaux Alvarez

13:33:57 Joey Kimdon

13:33:70 Carleen Mathews

13:35:39 Emily Abbott

13:53:98 Christina Verhagen

Kvinnlig händelse 6

Atlantic Regional

11:34:39 Emily Bridgers

11:44:03 Cassidy Lance

12:09:87 Anna Tunnicliffe

12:57:36 Christy Adkins

13:07:71 Alea Helmick

West Regional

11:23:00 Carleen Mathews

11:32:46 Margeaux Alvarez

12:23:39 Emily Abbott

12:32:08 Janine Shillington

12:48:82 Jenna Gracey

Kvinnlig händelse 7

Atlantic Regional

3:38:51 Meg Reardon

3:39:47 Christy Adkins

3:50:89 Breona Evans

3:59:02 Emily Bridgers

3:59:94 ​​Meredith Buckner

West Regional

3:47:80 Margaux Alvarez

4:02:50 Courtney Walker

4:03:44 Caitlin Ritchey

4:04:05 Carleen Mathews

4:11:39 Carly Fuhrer

Manlig händelse 1

Atlantic Regional

6:43:90 Ben Smith

6:58:70 Daniel Petro

7:16:37 Jeff Evans

7: 5: 58 Jacob Anderson

8:05:64 ZA Anderson

West Regional

7:16:01 Tyson Takasaki

7:31:24 Brent Fikowski

7:51:92 Connor Vale

7:52:44 Lucas Parker

8:20:40 Cole Sager

Manlig händelse 2

Atlantic Regional

18:29:02 Ryan Elrod

Cap + 12 Ben Smith

Cap + 14 Gary Helmick

Cap + 17 Nathan Bramblett

Cap + 20 Nathan Trevillian

West Regional

18:07:45 Cody Anderson (aktuellt rekord)

18:30:98 Mitch Wagner

18:51:71 Brent Fikowski

18:58:57 Eric Showman

19:43:08 Ben Stoneberg

Manhändelse 3

Atlantic Regional

4:07:51 Nathan Bramblett (aktuellt rekord)

4:10:38 Travis Mayer

4:12:25 Jeff Evans

4:12:40 Gary Helmick

4:15:09 Jacob Anderson

West Regional

4:08:41 Ben Stoneberg

4:11:93 Allan Dunlap

4:12:29 Adam Davidson

4:14:97 Cole Sager

4:25:56 Mitch Wagner

Manlig händelse 4

Atlantic Regional

14:43:99 Noah Ohlsen

15:03:33 Jeff Evans

15:08:85 Dominick Maurici

15:13:50 Bryce Lawlor

15:16:78 Chandler Smith

West Regional

14:45:48 Brent Fikowski

14:46:21 Cody Anderson

15:13:35 Lucas Parker

15:23:29 Derick Shoda

15:25:32 Samuel Kwant

Manhändelse 5

Atlantic Regional

12:13:37 Ben Smith

12:16:40 Chandler Smith

12:22:77 Travis Mayer

12:56:28 Nathan Bramblett

12:57:42 Noah Ohlsen

West Regional

12:39:89 Mitch Wagner

12:50:75 Adam Davidson

13:20:67 Brent Fikowski

13:37:51 Lucas Parker

13:47:37 Allan Dunlap

Manlig händelse 6

Atlantic Regional

10:11:63 Noah Ohlsen (aktuellt rekord)

10:33:49 Jacob Anderson

10:40:87 Aaron Hanna

10:42:79 Lex Ozias

10:47:72 Travis Mayer

West Regional

10:06:74 Brent Fikowski

10:23:86 Samuel Kwant

10:26:38 Adam Davidson

10:25:48 Lucas Parker

10:36:53 Ben Stoneberg

Manlig händelse 7

Atlantic Regional

2:41:18 Ben Smith

2:44:63 Travis Mayer

2:45:16 Gary Helmick

2:45:64 Jacob Anderson

2:46:05 Jeff Evans

West Regional

2:32:51 Cole Sager

2:37:67 Allan Dunlap

2:39:68 Lucas Parker

2:45:85 Samuel Kwant

2:46:21 Ben Stoneberg

Foto: Preston Smith Photography


Ingen har kommenterat den här artikeln än.